top of page

Miejsce Kobiet Mocy

Dharma to kobieca społeczność, którą tworzymy prowadząc liczne programy rozwojowe, warsztaty i wydarzenia 

Śledź nasze social media oraz stronę, aby uzyskac informację, gdzie mozesz nas spotkać oraz jakie wydarzenia aktualnie prowadzimy.

IMG_9194.jpeg

Przyjdź na warsztat

4d006c2d-e66d-4135-8503-5445424b84d3.jpeg

Popracuj w kawiarni

af041208-f035-4e1d-b4d3-80ec0cf0996d.jpeg

Promuj swoje produkty

Co znajdziesz w naszej żoliborskiej lokalizacji?

1

Strefa Eventów

Korzystaj u nas z całej gamy warsztatów! Lub jeśli szukasz idealnej przestrzeni na swoje warsztaty czy inne wydarzenie to zapraszamy do współpracy - z chęcią wynajmiemy Ci naszą salę lub kawiarnie na Twoją aktywność. Możesz również dać znam, znać jeśli jesteś trenerką czy ekspertką z zakresu rozwoju i szukasz możliwości do współpracy - prowadzimy bazę sprawdzonych osób, z którymi wspólnie kreujemy programy rozwojowe dla naszych klientek czy biznesu.

2

Kobiecy Showroom 

Zapraszamy na zakupy! W butiku mamy kilkanaście polskich marek tworzonych przez kobiety. Biżuteria, akcesoria, kosmetyki, książki świece, perfumy! 

Jeśli jesteś właścicielką marki produkującej unikalne drobiazgi i szukasz miejsca, gdzie je sprzedawać, bo Instagram czy sklep www już Ci nie wystarczają to koniecznie zwróć się do nas. Wynajmujemy półki i wieszaki, pomagamy sprzedawać i promować marki z naszego showroomu.

3

Przytulna Kawiarnia

Lubisz kawę specialite czy wyszukane herbaty? Stawiasz na soki bez cukru i zdrowe przekąski? Nasza kawiarnia jest dla Ciebie.

Spędź u nas miło czas pracując na laptopie, relaksując się z dobrą książką czy na plotkach z koleżanką.

Nasza kawiarnia to idealne miejsce jeśli chcesz zrelaksować się przed zajęciami lub odpocząć po nich. Tu też fajnie czeka się  z filiżanką czegoś pysznego na swoje dzieci, które akurat mają zajęcia na sali.

bottom of page