top of page

Wspieramy rozwój firm

W jaki sposób możemy współpracować?

1

Projektowanie i implementacja programów rozwojowych

2

Prowadzenie warsztatów

i cykli szkoleń szytych na miarę potrzeb

3

Motywacyjne wystąpienia, prelekcje i Power Speeche

4

1.png

Profesjonalny post,

artykuł, felieton

5

Organizacji i prowadzenie komnferencji

6

Zaplanowanie i przeprowadzenie działań

z tematyki ESG

Z ogromną przyjemnością zapraszamy do rozpoczęcia współpracy biznesowej, skoncentrowanej na tematach związanych z kobietami. Nasza firma widzi siłę i znaczenie kobiecej perspektywy w dzisiejszym biznesowym świecie, dlatego poszukujemy partnerów, którzy podzielają naszą pasję do budowania przestrzeni równościowej i wspierającej rozwój kobiet.

Wierzymy, że różnorodność w biznesie to klucz do innowacji i trwałego sukcesu.

Dlatego nasze działanie nie ograniczają się wyłącznie do kobiecej perspektywy. Oferujemy szeroką gamę wartościowych i praktycznych warsztatów, które wesprą Twoich pracowników w budowaniu poczucia pewności w pracy oraz zapewnią solidną porcję technik wspierających zdrowe nawyki w pracy i w życiu prywatnym.

Wspieranie pracowników w rozwoju ich kompetencji osobistych wpływa na pozytywny odbiór pracodawcy, jako zaangażowanego społecznie, wpisując się jednocześnie w trend dążenia do zrównoważonego rozwoju gospodarczego.

Projektowane przez nas programy rozwojowe i warsztaty doskonale wpisują się w obowiązki z zakresu ESG. Możemy wesprzeć Twoja organizację w zakresie następujących standardów ESRS: S1-1, 4,5; S2-2, 4.

W przypadku kompleksowego przygotowania rozwiązań z obszaru ESG współpracujemy z naszym partnerem biznesowym - ESG Institute, który wspiera firmy w budowaniu ich przewagi konkurencyjnej oraz spełnieniu obowiązków od strony ESG od początku do końca. Nasz partner pomaga zdefiniować istotne dla firmy cele (wraz z ich miarą) oraz przygotować pełen raport ESG. Wykorzystując innowacyjne narzędzie informatyczne, oszczędzając czas i automatyzując proces zyskujesz raportowanie ESG zgodne z przepisami UE.

Zapraszamy do współpracy tych, którzy poszukują ekspertów ESG a także tych, którzy mają rozwiązania wspierające obszar ESG.

Współpraca z ekspertkami

Współpracujemy ze świetnymi ekspertami w swoich dziedzinach, zapewniając wysoki poziom wykonywanych usług.

Z przyjemnością będziemy również towarzyszyć Twojej firmie w przygotowaniu wkładu do części niefinansowej raportu, opisującego podjęte z nami działania w wymaganym formacie.

Co zyskujesz?

Narzędzia, które twoje zespoły pokochają

Zaangażowanie pracowników

Pozytywny wizerunek

Większą efektywność zespołów

Lepsze relacje
pracowników

Niższy poziom stresu - redukcja absencji

Poczucie przynależności

Większą lojalność pracowników

Zgodność z CSR

Podążanie za trendami

Rozwój organizacji

Programy

Brak dostępnych programów
bottom of page