top of page

O nas

Kobiety są cudowne, pełnią tak wiele ważnych ról życiowych, przechodzą ogrom etapów rozwoju i zmian w trakcie swojej drogi. Często jednak brakuje im czasu i przestrzeni dla siebie, aby w natłoku tych wszystkich zadań zadbać o swoją indywidualną sferę życia. Nikt nie zrozumie kobiety tak, jak inna kobieta. Od zarania dziejów wraz z siostrami, mamami, ciotkami, babciami, przyjaciółkami budowałyśmy wspierającą się społeczność, przekazującą między sobą swoje doświadczenia, opinie, poglądy. My kobiety, potrzebujemy "plemienia" do tego, by czuć się akceptowane, szczęśliwe i silne. Szczególnie teraz, w świecie, w którym często bliskich mamy bardzo daleko.

Po to właśnie powstała Dharma - Miejsce Kobiet Mocy. Przestrzeń fizyczna i wirtualna stworzona z myślą o kobietach, aby mogły się jednoczyć, współpracować, wspierać i tworzyć wspólnie projekty.

Unikalny sposób powstania
Dharmy

 

Dharma to Prosta Spółka Akcyjna, ma w swoim akcjonariacie niespełna 90 akcjonariuszy z czego ok. 85% to kobiety! To jest bardzo wyjątkowy wynik, ponieważ statystycznie kobiety stanowią +/- 7% inwestorów w spółkach.

Nasz projekt powstał w 2021 roku w skutek crowdfundingu udziałowego zainicjowanego przez Izabelę Górską (pomysłodawczynię, założycielkę i prezeskę spółki), która jako pierwsza osoba w historii kraju użyła do tego prostej spółki akcyjnej i przecierała szlaki kobietom pozyskiwaniu środków w formie finansowania przedsięwzięć biznesowych przez społeczność (jest drugą kobietą w Polsce).

W połowie 2023 roku Izabela i Agata Wolszczak (akcjonariuszka spółki) postanowiły połączyć siły i potencjały i rozwijać firmę wspólnie. Agata ponownie zainwestowała w Dharmę i stała się wspólniczką i współwłaścicielką projektu. Od tego czasu obie prowadzą firmę kierując jej usługi również do biznesu oraz tworząc platformę i w ten sposób skalują projekt poza Warszawę, czyniąc z Dharmy ogólnopolskie przedsięwzięcie.

Poznaj Właścicielki

„Piękno zaczyna się wtedy, gdy decydujesz się na bycie sobą” Coco Chanel

Our Mission

Nasza Misja

My kobiety, potrzebujemy "plemienia" do tego, by czuć się akceptowane, szczęśliwe i silne. Szczególnie teraz, w świecie, w którym często bliskich mamy bardzo daleko.

Kobiety śmiejące się na kanapie
Spotkanie biznesowe w kawiarni

Nasza Wizja

Kobiety są niesamowite, pełnią wiele ważnych ról życiowych i przechodzą przez wiele trudnych etapów. Nikt nie zrozumie kobiety tak, jak inna kobieta. Od zarania dziejów wraz z siostrami, mamami budowałyśmy wspierającą się społeczność, przekazującą między sobą doświadczenia.

 

My kobiety, potrzebujemy “stada” do tego, by czuć się akceptowane, szczęśliwe i silne. Szczególnie teraz, w świecie, w którym często bliskich mamy daleko. Tak powstała koncepcja, by stworzyć miejsce, które ma akcelerować potencjał kobiet. Nazwa Dharma, symbolizowało etapy życia i holistyczny rozwój, do którego dąży każda kobieta.

Dołącz do nas już dziś!

bottom of page