top of page

pon., 15 sty

|

Dharma Żoliborz

8. tygodniowy kurs medytacji uważności *Kurs Życia Opartego na Uważności MBLC

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
8. tygodniowy kurs medytacji uważności *Kurs Życia Opartego na Uważności MBLC
8. tygodniowy kurs medytacji uważności *Kurs Życia Opartego na Uważności MBLC

Czas i lokalizacją

15 sty 2024, 18:30 – 21:00

Dharma Żoliborz, Ludwika Rydygiera 14/U19, 01-793 Warszawa, Polska

Szczegóły Wydarzenia

Chcesz zadbać o SIEBIE? Chcesz dać SOBIE to co najlepsze? Mamy dla CIEBIE piękną propozycję..

TERAZ W SUPER CENIE TYLKO 900 ZŁ!

Zapraszamy serdecznie na trening uważności w kameralnej grupie.

8. tygodniowy kurs medytacji uważności *Kurs Życia Opartego na Uważności MBLC (Mindfulness Based Living Course)*, opracowany i licencjonowany przez Mindfulness Association Polska.

>>>Termin: Poniedziałki godz. 18.30-21.00 Daty naszych spotkań: styczeń 2024 - 8, 15, 22, 29 luty 2024 - 5, 12, 19, 26

18 luty 2024 *Dzień Uważności* spotkanie ONLINE (od godz. 10.00 do godz. 16.00)

>>>Forma i miejsce zajęć: Dharma Żoliborz ul. Ludwika Rydygiera 14/U19, 01-793 Warszawa Na żywo, w kameralnej grupie. Pracujemy wspólnie z wykorzystaniem pracy w parach, podgrupach.

>>>Ten kurs UWAŻNOŚCI jest dla Ciebie jeśli masz poczucie, że szukasz odpowiedzi na takie pytania jak:

- jak sprawić żeby Twoje życie było pełniejsze i radośniejsze - jak zadbać o dobrą relację z bliskimi - jak zadbać o swój komfort psychofizyczny, odporność, jakość snu - jak odnaleźć spokój i równowagę - jak poprawić swoją koncentrację, pamięć - jak radzić sobie ze stresem

>>>Co zyskujesz ćwicząc uważność z nami? - opiekę nauczycieli mindfulness - korzystasz z wypróbowanego programu opracowanego przez Mindfulness Association - otrzymujesz dostęp do nagrań medytacji - na koniec kursu otrzymasz certyfikat ukończenia kursu MBLC - pracujesz w kameralnej grupie, w atmosferze życzliwości, akceptacji - masz okazję do dzielenia się własnym doświadczeniem i czerpania z doświadczeń innych, do wzajemnego motywowania się i wspierania - poświęcasz czas sobie, rozwijasz się i zyskujesz narzędzia przydatne w codziennej praktyce formalnej i nieformalnej, prowadzących cię ku lepszemu samopoznaniu.

>>>Czym jest kurs UWAŻNOŚCI? Podróżą w głąb siebie, zbieraniem doświadczenia na temat tego jak funkcjonuje Twój umysł i ciało. Poprzez trening uważności i psychoedukację wchodzisz na ścieżkę rozwoju osobistego. Praktyki uważności zostały przebadane naukowo i wykazano ich dobroczynny wpływ na nasze funkcjonowanie.

Podczas kursu uczymy się technik rozwijających poczucie świadomego ciała i umysłu: praktyki formalne, czyli medytacje uważności. Nauczyciel omawia każde ćwiczenie a następnie prowadzi praktykę, dając Ci wskazówki za którymi podążasz. Uczymy się także praktyk nieformalnych, czyli tego jak na codzień radzić sobie z trudnościami oraz wzmacniać życzliwość dla siebie i innych.

!Nie jest wymagane doświadczenie medytacyjne. Kurs nie jest psychoterapią i jej nie zastępuje. Jeśli jesteś w trakcie terapii psychiatrycznej/psychoterapeutycznej należy skonsultować się specjalistą, który prowadzi Twoją terapię. Jeżeli obecnie przechodzisz przez traumatyczne wydarzenia, to może nie być odpowiedni moment na rozpoczęcie kursu!

Tematy naszych spotkań:

Sesja 1 Zacznij tu i teraz Sesja 2 Ciało jest zawsze tu i teraz Sesja 3 Wprowadzenie do oparcia uważności Sesja 4 Praca z rozproszeniem Sesja 5 Badanie nurtu Sesja 6 Badanie postawy Obserwatora Dzień praktyki Sesja 7 Akceptacja i współczucie dla siebie Sesja 8 Życie oparte na uważności

Koszt:

Cena kursu - 900 PLN, możliwość płatności w dwóch ratach.

Gwarancja miejsca obejmuje zaliczka 300PLN

Ilość miejsc ograniczona.

Jak się zapisać?

Szczegóły i zapisy na stronie: https://sites.google.com/.../www.../strona-g%C5%82%C3%B3wna

Możesz też napiać meila na adres: mindfulkarina@gmail.com

Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Tobą. Nasz kurs poprzedza bezpłatna konsultacja telefoniczna i jest to czas na zadanie nam wszelkich nurtujących Cię pytań tak aby zdecydować czy to jest dla Ciebie właściwy moment na rozpoczęcie kursu.

Prowadzące:

Karina Jankowska - jestem mamą Zosi z trisomią 21 (11 lat) i Leonarda (3 latka), z wykształcenia socjolożką, dyplomowaną nauczycielką j. angielskiego, tutorką, pedagogiem specjalnym, terapeutką wczesnej interwencji. Jestem w trakcie studiów z psychotraumatologii. Na codzień uczę języka angielskiego młodzież i dorosłych. Przez trzy lata prowadziłam spotkania warszawskiej grupy stacjonarnej dla rodziców dzieci z zespołem Downa w ramach działań Fundacji Wspierania Rozwoju 'Montownia Marzeń'. Od dwóch lat współprowadzę taką grupę online. Jestem autorką warsztatów i publikacji dot. wspomagania dzieci z niepełnosprawnością oraz ich rodzin. Praktykuję uważność od czterech lat. Ukończyłam kursy MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction), CBLC (Compassion Based Living Course), Certyfikowany Kurs Uważności, kurs dla nauczycieli 'Uważność z Klasą' oraz kurs uważności dla rodziców 'Rodzicielstwo z Uważnością i Współczuciem' (Mindful Compassionate Parenting).

Otrzymałam certyfikat gotowości do nauczania Kursu Mindfulness Based Living Course MBLC, wystawiony przez Mindfulness Association Polska.

Moją pasją są góry Interesuję się także pracą z ciałem, tańcem i uważnością, jako sposobami radzenia sobie ze stresem, napięciami i negatywnymi myślami. Lubię rozmawiać i dzielić się moim doświadczeniem.

Agnieszka Wojciechowska - Jestem absolwentką Wychowania Fizycznego. Na co dzień pracuje jako nauczyciel oraz wychowawca w szkole ponadpodstawowej. Sport oraz zdrowy tryb życia towarzyszy mi od najmłodszych lat. Holistyczne podejście do człowieka, bieganie, zdrowy tryb życia, Mindfulness, techniki relaksacji wewnętrzna równowaga są moją pasją. Z tej właśnie pasji powstała moja firma BALANS ŻYCIA. Lubię pracować z ludźmi oraz młodzieżą. Prowadzę również treningi biegowe, robię masaż Kobido oraz Accers Barss. Mindfulness towarzyszy mi od ponad 3 lat. Ukończyłam z nim związane kursy i otrzymałam gotowość do nauczania kursu życia opartego na uważności (MBLC) w Mindfulness Association Polska. Jestem mamą Bartka ( 15 lat) oraz Mai (11 lat) Ponad 10 lat temu choroba mojej córki spowodowała kompletny chaos w naszym życiu. Było naprawdę ciężko. Dziś już wiem jak złapać balans w życiu.

Bardziej można poznać mnie na Instagramie _balans_zycia_ zapraszam

Serdecznie zapraszamy!

Share This Event

bottom of page