top of page

czw., 22 lut

|

Dharma Żoliborz

Breathwork - sesja w Warszawie

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Breathwork - sesja w Warszawie
Breathwork - sesja w Warszawie

Czas i lokalizacją

22 lut 2024, 19:30 – 21:00

Dharma Żoliborz, Ludwika Rydygiera 14/U19, 01-793 Warszawa, Polska

Szczegóły Wydarzenia

Godzinna sesja oddechowa.

Nasz oddech jest bezpośrednim połączeniem świata materialnego z psyche. Techniki oddechowe od tysięcy lat były wykorzystywane w rytuałach, praktykach duchowych i leczniczych.

Podczas tej godzinnej sesji przejdziemy przez różne stany przyspieszonego i zwolnionego oddechu. Momentami będziemy wstrzymywać oddech. Wszystkie sekwencje mają na celu doświadczenie stanu głębokiego relaksu.

Zapisy: https://www.martinpetrus.com/.../breathwork-sesja...

Język: Polski

Dla kogo? Techniki oddechowe mogą być praktykowane przez każdego. Nie trzeba mieć żadnego doświadczenia. W przypadku poważnych dolegliwości zdrowotnych należy odpowiednio dostosować tempo oddychania do kondycji - jeżeli masz wątpliwości czy techniki oddechowe będą dla Ciebie dobre napisz do mnie bezpośrednio.

Potencjalne korzyści: – redukcja stresu – poprawa koncentracji – lepsza praca systemu krwionośnego – lepszy sen – poprawa wydolności fizycznej – lepsze funkcjonowanie systemu hormonalnego – poprawa systemu odpornościowego

Co potrzebne? Kocyk do przykrycia, butelka wody, luźne ubranie. Jeżeli nie masz własnej maty do jogi to moża pożyczyć w studio.

Proszę o przyjście przed rozpoczęciem. Zaczynamy o czasie i po rozpoczęciu sesji nie będzie możliwości dołączenia do zajęć.

Prowadzący: Martin Petrus

Ilość dostępnych miejsc: 16

Zapisy: https://www.martinpetrus.com/.../breathwork-sesja

Share This Event

bottom of page