top of page

pt., 09 lut

|

Dharma Żoliborz

Ceremonia śpiewu i dźwięku

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Ceremonia śpiewu i dźwięku
Ceremonia śpiewu i dźwięku

Czas i lokalizacją

09 lut 2024, 19:30

Dharma Żoliborz, Ludwika Rydygiera 14/U19, 01-793 Warszawa, Polska

Szczegóły Wydarzenia

Zapraszamy na profesjonalny koncert, który jednocześnie jest sesją terapeutyczną.

Kąpiel muzyczna, to Dźwięki które dbają o nas i naprawiają nasz system nerwowy i odpornościowy. Jest to głęboki masaż na poziomie komórkowym i SPA dla Duszy. Dźwięk i wibracja instrumentów etnicznych i terapeutycznych uwalniają blokady i wpływają na zestrojenie organizmu, czujemy rozluźnienie, spokój i łączymy się ze swoim Sercem. Nasze centra energetyczne dostają ogromna dawkę energii, która ładuje je, harmonizuje i łagodzi na wszystkich poziomach. Wibracje mis śpiewających i terapeutycznych, bębnów i innych instrumentów wpływają na najgłębsze poziomy podświadomości. Terapia dźwiękiem sama w sobie pozwala zwolnić tempo. Wykorzystując rytm i częstotliwość dźwięku, możemy przejść ze stanu czuwania (beta) do stanu zrelaksowanej świadomości ( alfa) i głębiej. Możemy poczuć zmianę świadomości, która wchodzi w stan między snem a jawą.

Jako że głos jest najbardziej uzdrawiającym instrumentem, bardzo dużo śpiewam używając różnych technik podczas koncertów. Głos ludzki jest jednym z największych cudów natury. Jest źródłem wyjątkowej magii, która może poruszać serca i dusze ludzi na całym świecie. Kiedy słuchamy śpiewu wydobywającego się z głębi serca, doświadczamy prawdziwego czaru. Dźwięk i melodia przenikają nasze zmysły, dotykając miejsc w naszej duszy, których nie potrafimy opisać słowami. Głos staje się mostem, który łączy nasze emocje, nadając im wyraz w sposób, który żadne inne medium nie potrafi zrównać.

Posłuchaj! https://www.youtube.com/watch?v=Lw8msh_1OgQ

https://www.youtube.com/watch?v=fHF7dOpnlgE

Tworzyć muzyczna tkankę będą: - Anielska Harfa kryształowa - Śpiewające misy kryształowe - Rav Vast - Gong Paiste 102cm - Flet indiański podwójny - Flet poprzeczny klasyczny - Dzwonki Saphir - Bęben Gongowy i bębny szamańskie - Bęben oceaniczny - Dzwonki gwiaździste - Dźwięk monochordu i Koto połączony z głosem wywołuję ciarki na plecach. Jestem magistrem muzyki z wieloletnim doświadczeniem, multiinstrumentalistką, certyfikowanym terapeutą dźwiękiem, trenerem głosu, wokalistką.

- Koncert trwa 1,5 godziny - Zapisy: 517257021 - Inwestycja 80 zł. Opłata BLIK na numer telefonu, lub na konto Art Of Soul 85 1140 2004 0000 3602 8427 5372 w tytule proszę podać i datę koncertu. Możliwa jest opłata gotówka na miejscu. Ilość miejsc ograniczona. - Prosimy o zabranie ze sobą karimaty, można także wziąć poduszkę, wodę i koc - lepiej nie jeść z godzinę wcześniej - po koncercie dobrze jest wziąć długi prysznic lub oczyszczającą kąpiel. Zamykamy oczy i lecimy!

Share This Event

bottom of page