top of page

sob., 17 lut

|

Dharma Żoliborz

Coaching Grupowy Dla Kobiet

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Coaching Grupowy Dla Kobiet
Coaching Grupowy Dla Kobiet

Czas i lokalizacją

17 lut 2024, 10:00

Dharma Żoliborz, Ludwika Rydygiera 14/U19, 01-793 Warszawa, Polska

Szczegóły Wydarzenia

Zapraszam na spotkanie coachingu grupowego dla kobiet w przytulnej kawiarnii na Żoliborzu. Coaching grupowy dla kobiet - co to takiego? Jest to spotkanie dla kobiet, która pragną zmienić coś w swoim życiu, tak by czuły się bardziej spełnione, zrozumiane i umocnione. W trakcie spotkania zaproponuję narzędzie Koło Życia, które pomoże Ci sformułować Twój cel. Będziesz mogła lepiej poznać siebie i być bliżej tego, co dla Ciebie ważne, a także podjąć pierwsze kroki ku bardziej satysfakcjonującym wyborom. Bedziemy pracować indywidualnie, w parach i grupach. Odkryjesz i skorzystasz nie tylko z Twoich własnych zasobów, ale również mądrości grupy, która jest skarbem doświadczeń i wiedzy.

Edyta o swoim podejściu do coachingu: W coachingu ważne jest dla mnie holistyczne podejście do uczestnika, nie chodzi tylko o osiąganie samego celu, ale dobieranie kroków w taki sposób, którę przybliża osobę do wiekszęgo szczęscia i wiekszej pełni życia, tak by każda sfera mogła być odpowiednio zaoopiekowana."

Spotkanie potrwa: 3.5 h Ilość miejsc: 12 osób Koszt warsztatów: 180 zł, w cenie napoje i małe przekąski

Prowadząca: Edyta Cueto - absolwentka studiów coachingowych na SGH w Warszawie, prowadzi sesje coachingu indywidualnego i grupowego. Prywatnie pasjonatka tańca - szczególnie salsy, wielbicielka podróży i kultury latynoskiej. Tak bardzo pokochała latynosów, że wybrała sobie argentyńczyka jako towarzysza swoejgo życia. Więcej informacji o prowadzącej i o coachingu na stronie: https://edytacueto.my.canva.site/

O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Warunkiem udziału w warsztacie jest wysłanie maila na edyta.cueto@gmail.com z prośbą o zapisanie na warsztat oraz wpłata zaliczki. Po przesłaniu zgłoszenia, dostaniesz szczegółowe informacje.

Zapraszam serdecznie!

Share This Event

bottom of page