top of page

sob., 09 gru

|

Dharma Żoliborz

Estill Voice Training

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Estill Voice Training
Estill Voice Training

Czas i lokalizacją

09 gru 2023, 11:00

Dharma Żoliborz, Ludwika Rydygiera 14/U19, 01-793 Warszawa, Polska

Szczegóły Wydarzenia

Zobacz co potrafi Twój głos! Zapraszam na jednodniowy warsztat poświęcony wyjątkowej metodzie pracy z głosem: Estill Voice Training.

Estill Voice Training (EVT) to model pracy z głosem stworzony przez Jo Estill - amerykańską śpiewaczkę i badaczkę głosu. EVT zrewolucjonizowało pedagogikę wokalną. Ta metoda bazuje na fizjologii i anatomii głosu, a przekazywana wiedza jest podparta latami badań. W trakcie warsztatu poznasz konkretne struktury anatomiczne, które mają bezpośredni wpływ na wydobywany dźwięk. Nauczysz się Figur oraz sześciu Jakości Głosu czyli podstawowych ćwiczeń z Estill, które pozwolą Ci zrozumieć jak działa Twój instrument. Wykorzystasz przy tym różne zmysły: wzrok, słuch i odczucia kinestetyczne. Dzięki Estill nie będziesz musiał polegać już na dziwnych metaforach (śpiewaj jakbyś był różową chmurką) i błędnych założeniach (mocno pracuj brzuchem! śpiewaj przeponą!), a dowiesz się co dokładnie zrobić, aby osiągnąć zamierzony efekt. Zdobędziesz nowe środki wyrazu i poszerzysz swoje wokalne możliwości. Dowiesz się co rożni i łączy wokalistów różnych stylów muzycznych takich jak pop, rock, country, musical czy opera. EVT to metoda wykorzystywana na najbardziej prestiżowych uczelniach artystycznych na całym świecie, Broadway’u i West Endzie, a trenerzy Estill uczą największe nazwiska w branży muzyki rozrywkowej. Estill Voice Training nie ogranicza się do konkretnego stylu, a może wspierać różne gatunki muzyczne, a także pracę z głosem mówionym czy rehabilitację głosu.

"Każdy ma piękny głos. Musi tylko wiedzieć jak go używać" Jo Estill

DLA KOGO?

Trenerów głosu, zawodowych wokalistów, logopedów i osoby zawodowo pracujące z głosem (nauczyciele, terapeuci, prawnicy etc)… Zapraszam wszystkich tych, których pasjonuje głos i rozwój.

RAMOWY PLAN SPOTKANIA:

1. O autorce metody. O modelu Estill - Rzemiosło, Artyzm, Magia Występu.

2. Wprowadzenie do anatomii głosu - MOC, ŹRÓDŁO, FILTR.

3. Jak skutecznie pracować nad głosem - WYSIŁEK, TECHNIKI RELAKSACYJNE, SIŁA NAWYKU - jak pracować głosem, aby mniej się męczyć

4 . FIGURY WOKALNE - podstawowe ćwiczenia EVT na izolacje poszczególnych mięśni głosu (tak jak w przygotowaniu do tańca!)

5. JAKOŚCI GŁOSU - przepisy na jakości głosu: Speech (Mowa), Falsetto (Falset), Sob (Łkanie), Twang (Brzęczyk), Opera i Belt - zobaczysz jak wiele barw może mieć Twój głos

KIEDY: 01.10.2023 (sobota)

O KTÓREJ: 11:00-17:00 (z godzinną przerwą na integrację i lunch * niezawarty w cenie*)

GDZIE: Dharma Żoliborz, Rydygiera 14/19U 01-793, Warszawa

INWESTYCJA: 380 zł (early bird do 17.11.2023) | 420zł (po 17.11.2023) | 360zł (studenci studia Voice Arts)

JAK SIĘ ZAPISAĆ: Pierwszy krok to rejestracja i zapis przez oficjalną stronę Estill: https://www.estillvoice.com/find-a-course/?id=2683

Zajmie to 1min. Następnie wyczekuj maila z instrukcją o opłaceniu warsztatu. Napisz do nas wiadomość na facebooku lub na maila aleksandra.voicearts@gmail.com w razie pytań!

Jest to oficjalny warsztat Estill Voice Training ( INTRODUCTORY WORKSHOP) - każdy uczestnik będzie rejestrował się na stronie EVT i otrzyma certyfikat uczestnictwa.

O prowadzącej:

Aleksandra Woźniak - międzynarodowa trenerka wokalna. Jest też wokalistką, autorką piosenek, producentką muzyczną działającą pod pseudonimem Olandra. Aleksandra to jedna z jedynie trzech w Polsce certyfikowana instruktorka na poziomie Master Trainer przełomowej amerykańskiej metody pracy z głosem Estill Voice Training. Zdobyła też tytuł trenerki Modern Voice Training. Ola jest magistrem sztuki na kierunku “Popular Music” - absolwentką prestiżowego Goldsmiths, University of London oraz Manchester Metropolitan University, gdzie studiowała śpiew, piosenko-pisarstwo oraz produkcję muzyki. Jest także absolwentką Filologii Angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Aleksandra to trenerka z wieloletnim doświadczeniem. Zawodowo szkoli wokalistów i mówców oraz zajmuje się rozwojem artystycznym pracując z artystami londyńskiej sceny muzycznej. Ola przez pięć lat mieszkała, pracowała i rozwijała się jako muzyk oraz trenerka wokalna w Londynie. Prowadzi markę "Aleksandra Vocal Coach”, gdzie prowadzi zajęcia i szkolenia na rynek międzynarodowy, od Londynu po Nowy Jork!

UWAGA

W przypadku odwołania kursu przez organizatora uczestnik otrzyma całkowity zwrot pieniędzy. W innym wypadku zwrot nie jest możliwy.

Dane do wpłaty otrzymasz mailem po zarejestrowaniu się na stronie: https://www.estillvoice.com/find-a-course/?id=2683

Share This Event

bottom of page