top of page

śr., 03 sty

|

Dharma Żoliborz

Gordonki pełne muzyki dla Maluszków w Dharmie

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Gordonki pełne muzyki dla Maluszków w Dharmie
Gordonki pełne muzyki dla Maluszków w Dharmie

Czas i lokalizacją

03 sty 2024, 17:15 – 18:00

Dharma Żoliborz, Ludwika Rydygiera 14/U19, 01-793 Warszawa, Polska

Uczestniczki

Szczegóły Wydarzenia

Zapraszamy na zajęcia dla najmłodszych Gordonki Muzykowanki w Dharmie na Żoliborzu Ruszamy z cyklicznymi zajęciami dla najmłodszych w każdy poniedziałek o 11:00 (0-3l.)

Muzykowanki, czyli rodzinne muzykowanie dla każdego. Podczas zajęć stawiamy na dobrą zabawę, chcemy cieszyć się ze wspólnego śpiewania i grania na instrumentach. Wykorzystujemy kolorowe dzwonki, bum bum rurki czy perkusjonalia. Śpiewamy piosenki wszystkim dobrze znane i nietylko. Tworzymy możliwość muzycznego rozwoju dla dziecka i dobrego czasu dla rodziców.

Gordonki - zajęcia umuzykalniające dla najmłodszych prowadzone w oparciu o teorię uczenia się muzyki Edwina Eliasa Gordona. Ich celem jest zanurzenie dzieci w wartościowej muzyce przy pomocy różnorodnych śpiewanek i rytmiczanek. Podczas zajęć używamy różnych, kolorowych pomocy, chusteczek, piłeczek, piórek, woreczków czy baniek. Co ważne i charakterystyczne dla tego rodzaju zajęć umuzykalniających muzyka śpiewana jest wyłącznie na żywo. Gordonki prowadzone są w bezpiecznej i swobodnej atmosferze, która stwarza dziecku możliwość swobodnego eksplorowania ruchu i budowanie języka muzycznego.

Zajęcia poprowadzi Wiola Jakubiec, Wiola o sobie:

Jestem skrzypaczką i wokalistką, której pasją jest dzielenie się zamiłowaniem do muzyki z najmłodszymi. Prowadzę autorskie zajęcia czerpiąc z głównych nurtów edukacji muzycznej. Często w poszukiwaniu inspiracji sięgam do muzyki świata i zabieram na zajęcia różne instrumenty: bębny, flety, kalimby, mandolinę, cytrę czy skrzypce. Ważne jest dla mnie, by muzyka była dla dzieci wspaniałą przygodą, którą mogą bezpiecznie odkrywać .

Jestem certyfikowaną instruktorką zajęć umuzykalniających wdł. teorii E.E. Gordona, popularnie zwanych "gordonkami", które prowadzę od wielu lat. Zapewniam wszystkie materiały i instrumenty potrzebne do zajęć.

Koszt zajęć to 49 zł / karnet 5 wejść 225 zł / 10 wejść 420 zł

Kupując karnet, możesz wykorzystać go również na inne zajęcia dla dzieci oraz dla dorosłych

Share This Event

bottom of page