top of page

sob., 24 lut

|

Dharma Żoliborz

Granice Intymne - Jednodniowy warsztat rozwojowy dla kobiet.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Granice Intymne - Jednodniowy warsztat rozwojowy dla kobiet.
Granice Intymne - Jednodniowy warsztat rozwojowy dla kobiet.

Czas i lokalizacją

24 lut 2024, 10:00

Dharma Żoliborz, Ludwika Rydygiera 14/U19, 01-793 Warszawa, Polska

Szczegóły Wydarzenia

Granice Intymne

Jednodniowy warsztat rozwojowy dla kobiet.

Zapraszam z serducha na kolejną edycję Granic Intymnych, warsztatu dla kobiet, który jest idealnym początkiem w drodze odkrywania swojej seggsualności na nowo, badania granic i samorozwoju duchowego. Będzie też idealnym krokiem w głąb siebie dla osób, które już na tej ścieżce są a chciałyby doświadczyć pracy w bezpiecznej kobiecej energii.

Sprawdź czy, któreś z poniższych zdań jest Ci szczególnie bliskie i może określać stan podobny do tego w jakim obecnie jesteś. Jeśli przynajmniej jedno zdanie mogłabyś przypisać sobie to ten warsztat jest dla Ciebie

Czujesz, że w Twoim życiu wydarzają się rzeczy, na które nie do końca wyraziłaś zgodę, lub że Twoje granice są naruszane.

Twoje granice bywają rozmyte, nieokreślone nie wiesz gdzie dokładnie się znajdują.

Masz mocno zarysowane i sztywne granice przez co z trudem zbierasz odwagę do odkrywania nowego?

Blokady związane z tematem intymności nie pozwalają Ci zrobić kroku w nieznane.

Zauważyłaś, że komunikując swoje granice nie jesteś zrozumiana, zauważona lub wysłuchana.

Jesteś na ścieżce rozwoju duchowego i zwyczajnie gubisz się w mnogości narzędzi i praktyk.

Chciałabyś rozpocząć tę drogę ale nie jesteś pewna, jak zrobić pierwszy krok.

Brzmi znajomo

Zebrałam doświadczenia lat spędzonych na samorozwoju, terapeutycznej pracy z ciałem i emocjami, byś w bezpiecznym ‘laboratorium’ mogła swobodnie eksperymentować.

Zapraszam Cię do przestrzeni, w której zaopiekujemy się Granicami Intymnymi i damy im należytą uwagę. Wpuścimy oddech i ruch w ciało tak by zaobserwować gdzie umiejscowione są zatory. Spróbujemy skontaktować się z przyczynami blokad, odkryć co sprawia prawdziwą przyjemność i jak możesz komunikować otoczeniu swoje potrzeby.

Czego możesz się spodziewać?

Warsztat ma aspekt terapeutyczny ale nie jest terapią, poruszy obszar, będący bazą i korzeniem do dalszej pracy z własnymi emocjami. Tchniemy życie i otulimy opieką dolne czakry (podstawy i sakralną), odpowiadające między innymi za seggsualność, kreację i poczucie bezpieczeństwa.

Jak będziemy pracować?

W pracy z kobietami opieram się głównie o neotantrę, ruch intuicyjny, medytację, ćwiczenia oddechowe i aktorskie. Wprowadzimy również medycynę cacao by wzmocnić intencję uzdrawiania.

Od Ciebie zależy jak głęboko zdecydujesz się zanurkować i co na dany moment potrzebuje uwolnienia. Na warsztacie nie ma nagości.

Dla kogo jest ten warsztat?

Dla Kobiety, która chce przyjrzeć się swoim przekonaniom na temat granic i intymności i odkryć ich nowe kolory.

Dla Kobiety, która potrzebuje wyrazić swoją prawdę poprzez ciało i podążać za swoimi pragnieniami.

Dla tej, która potrzebuje bezpiecznej przestrzeni do eksploracji.

Dla Kobiety, która czuje przeciążenie w codziennym życiu.

Dla tej niezależnej, silnej i samodzielnej.

Dla Kobiety, która kiedykolwiek poczuła trudność w określaniu swoich potrzeb.

Dla tej, która pragnie klarowniej komunikować własne granice.

Dla tej, która ma za sobą doświadczenie naruszonych granic.

Dla tej, która potrzebuje odbudować poczucie bezpieczeństwa.

Dla tej, która pragnie pogłębić sensualną podróż do własnej intymności.

* warsztat przeznaczony jest dla kobiet pełnoletnich * LGBT+ friendly * zapraszamy osoby identyfikujące się jakokobieta

Czym są Granice?

‘Granice to nie są mury. To forma szacunku do samego siebie, która pozwala Ci na okazywanie życzliwości wobec innych.’ Brene Brown

Mamy z nimi do czynienia na co dzień w absolutnie każdej dziedzinie życia. Praca, dom, relacje romantyczne, przyjacielskie, przypadkowe spotkania społeczne ale przede wszystkim relacja z samą sobą. Często je przekraczamy, nie wiemy gdzie są, czy w ogóle je posiadamy lub tak kurczowo trzymamy się grubych murów, że nie doświadczamy soczystego smaku życia.

Czym jest Intymność?

Intymność to zaufanie, bliskość i zażyłość budowana w głębokiej prawdzie. W tym słowie zawiera się zarówno cielesność jak i emocjonalność. Intymność jest fundamentem relacji zarówno romantycznych jak i rodzinnych. Spójność i autentyczność pozwalają na trwanie w lekkości i przepływie.

Poczułaś wołanie? Dołącz do nas w bezpiecznym wsparciu Sióstr.

DATA

24 lutego 2024 10.00- 20.00 z przerwą lunchową (w zależności od flow procesu, warsztat może się nieco przedłużyć, zalecamy nie planować wieczornych aktywności tego dnia

MIEJSCE

Dharma Żoliborz Ludwika Rydygiera 14/U19

ZARYS PROGRAMU

9.45 Rejestracja

10.00- 14.00 Zawiązanie kręgu Ćwiczenia oddechowe i pełna sesja oddechowa Ćwiczenia w parach (czucie energii swojej i drugiej osoby, Meissner, dotyk, elementy koła zgody w praktyce, badanie przyjemności) Krąg Radykalnej Szczerości

14.00-15.00 Przerwa lunchowa

15.30-20.00 (możliwość przedłużenia do 21.00) Medytacja kundalini w opaskach z prowadzeniem do procesu uzdrawiania granic intymnych Ceremonia cacao Extatic dance Medytacja prowadzona wyciszająca Krąg zamykający

INWESTYCJA

333 zł - EARLY BIRD- cena przy zapisie i wpłaceniu zaliczki do końca roku

444 zł - REGULAR- cena regularna obowiązuje od 1 stycznia do 18 lutego

555 zł - LAST CALL- cena dla lubiących działać na ostatnią chwilę, obowiązuje od 19-24 lutego

100 zł bezzwrotnej zaliczki zapewniającej miejsce na warsztacie

*W przypadku rezygnacji z udziału, uczestniczka traci zaliczkę. Jest możliwość przeniesienia jej na inną osobę. Zwrot pieniędzy następuje jedynie w przypadku odwołania Warsztatu przez Organizatorów.

REJESTRACJA

Zapisy odbywają się przez formularz. Po wypełnieniu otrzymasz dane do przelewu i dalsze informacje.

Zapisz się tu

https://tiny.pl/cspx9

Masz pytania? Wątpliwości? Chętnie odpowiemy: graniceintymne@gmail.com

O prowadzącej

Angie Zysk

Od 6 lat zgłębia ścieżkę tantry, szamanizmu, świadomego oddechu, medytacji i ruchu intuicyjnego. Doświadczała między innymi pod okiem Freya Wolna, Kachenka Foltova, Anand Rudra, Cristiano Martins, Zosia i Dawid Rzepeccy. Kocha kobiecą moc i wspiera w rozwoju zarówno grupy jak i indywidualne osoby. Ukończyła certyfikację SAR- międzynarodowy program treningowy, który jest obowiązkowym elementem edukacji amerykańskich terapeutów seksualnych, doradców i edukatorów, wymagany w procesie certyfikacji przez AASECT (American Association of Sexual Educators, Coaches and Therapists). Zdobyła certyfikację z Koła Zgody u Agnieszki Szerzyńskiej. Absolwentka Warszawskiej Szkoły Filmowej na kierunku aktor scen muzycznych i WSG na kierunku kulturoznawstwo.

Ponad 20 lat spędziła na scenie jako tancerka, specjalizująca się głównie w sambie brazylijskiej, choreograf i kreator komercyjnych projektów (teledyski polskich i zagranicznych artystów, programy telewizyjne, eventy, kampanie reklamowe). Zaangażowana w projekt Womanifesto Ilony Bekier Ekwa. Obecnie można spotkać ją na deskach Opery Narodowej i Teatru Studio Buffo.

Niegdyś prowadziła własną firmę weddingową 'I do Decor', stworzyła projekt parentingowy "Fancy Mommy', była sales i project managerem w startupach (Cateringoo, Przebadani.pl), odpowiadając za kontakt z klientem biznesowym.

W życiu łączy duchowość i artyzm z biznesem. Uwielbia naturę, pracę z żywiołami, własne rytuały i nieco magii a może nawet nieco więcej magii.

Share This Event

bottom of page