top of page

pt., 19 sty

|

Dharma Żoliborz

Koncert instrumentów wysoko wibracyjnych w warszawskiej Dharmie

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Koncert instrumentów wysoko wibracyjnych w warszawskiej Dharmie
Koncert instrumentów wysoko wibracyjnych w warszawskiej Dharmie

Czas i lokalizacją

19 sty 2024, 19:00

Dharma Żoliborz, Ludwika Rydygiera 14/U19, 01-793 Warszawa, Polska

Szczegóły Wydarzenia

Witajcie Kochani, Zapraszam Was serdecznie do Klubu Dharma na Żoliborzu w Warszawie na koncert mis i gongów. Zagram na misach kryształowych, tybetańskich oraz gongach jak innych mniejszych instrumentach. Koncert nazywam też kąpielą w dźwiękach ponieważ zanurzamy się w dźwiękach jak w wannie wody, obmywamy się nimi. Na koncercie przyjmujemy wygodną pozycję leżącą. Koncerty medytacyjne to spotkania w przestrzeni relaksacji, w asyście spokoju, balansu, wyciszenia. Dźwięk jest mocnym narzędziem uzdrawiającym, porusza nas bardzo od samego środka. To podróż w głąb siebie i oczyszczenie z zastojów energetycznych. Możemy przyjść na koncert z intencją albo możemy poddać się potężnej mocy dźwięków, które same nas poprowadzą. Zawsze będzie to uwalniające i piękne dla nas.

Zapraszam Kochani Konieczna rezerwacja miejsca potwierdzona moim esemesem i otrzymaniem przez Państwa konta do wpłaty: tel. 603683842. Koszt: 120 zł od osoby Parking płatny od ul. Anny German i ul. Rydygiera. Zabierzcie ze sobą karimaty, koce dla własnej wygody Przeciwwskazania: Rozrusznik serca, I trymestr ciąży.

Karolina Kontschyts- terapeutka; Zawsze blisko przyrody czuję się najlepiej i na miejscu. Dzielę się tym co poznałam i co przynosi mi ogromną radość oraz spełnienie. Muzyka, dźwięki są zawsze blisko mnie. W mojej pracy zapraszam do spojrzenia na swoje przekonania, uczucia i prawdę. Gdy jesteśmy coraz bliżej siebie stajemy się pełni i szczęśliwi. Trenerka Szkoły Trenerów Świadomości Leny Świadek Terapeutka Dźwiękiem Instruktorka Qigongu Naturoterapeutka #muzykarelaksacyjna #misyigongi#muzykaciszy, #warszawakoncerty #singingbowls #gongs #kąpielewdźwiękach #mocnisercem #dharmakoncert #koncertdlaciałaiduszy fot. Klaudia Gryka, warsztat Carla Puzio Yoga Dziękuję za udostępnienie zdjęcia

Share This Event

bottom of page