top of page

niedz., 28 sty

|

Dharma Żoliborz

Kurs Praktyka Soul Body Fusion

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Kurs Praktyka Soul Body Fusion
Kurs Praktyka Soul Body Fusion

Czas i lokalizacją

28 sty 2024, 10:00

Dharma Żoliborz, Ludwika Rydygiera 14/U19, 01-793 Warszawa, Polska

Szczegóły Wydarzenia

Codzienność . Czy jest trudnością? Czy jest darem? Ciągły, monotonny rytm pracy, życia czasem wyczerpuje i brakuje sił. Nawet jeżeli jest równolegle wdzięczność, miłość, medytacja, ruch, taniec, to przychodzi zwyczajne zmęczenie. Niekiedy małe problemy i wątpliwości urastają do ogromnych wyzwań, które trudno jest przeskoczyć. Też tak masz? I co wtedy się u Ciebie dzieje?Głowa pęka, natłok myśli i niepewność jaką podjąć decyzję? Trudno jest, prawda? Byłoby fajnie gdzieś uciec, skryć się i poczekać aż samo się rozwiąże lub ktoś inny podejmie decyzję. STOP Pozostań przy sobie w sytuacji takiej jaka jest. Nawet jak jest trudna. I zrób sesję SBF. I od dnia ukończenia kursu będziesz mógł zawsze i do końca świata to robić. Tą prosta praktykę, której Cię nauczę, a której ja nauczyłam się u twórczyni tej metody Jonette Crowley, będziesz mógł/ mogła stosować dla: -Siebie -Bliskich Ci osób -Wszystkich ludzi -Zwierząt -Roślin -Całej Planety

Będziemy podnosić wibracje dzięki skupieniu się na polu serca. Otrzymasz międzynarodowy certyfikat ukończenia Kursu Praktyka Soul Body Fusion ® który uprawnia Cię do wykonywania sesji jeden na jeden odpłatnie. Piękne jest to, że na całym świecie proces jest wykonywany w taki sam sposób czyli gdziekolwiek spotkasz drugiego Praktyka SBF to nawet jeżeli nie zna języka to wie jak to zrobić. Możesz też ukończyć kurs nauczycielski u Kasi Gwiazdowskiej i nauczać innych tak jak ja .

Twórczynią tej metody jest Jonette Crowley, uznana na całym świecie nauczycielka duchowa, założycielka Center for Creative Consciousness (Centrum Kreatywnej Świadomości), organizacji dedykowanej duchowemu przebudzeniu. Fragment książki „Soul Body Fusion”- Jonette Crowley pisze o fuzji: ()…to prosty proces, który możesz robić dla siebie i innych, przywracając zestrojenie ciała na poziomie komórkowym z możliwie najwyższą energią, jakie może ono utrzymać. Zmiany są trwałe i niekończące się -trwałe, ponieważ kiedy twoje komórki się zmieniają, by zharmonizować się z wyższymi aspektami Ciebie pozostają już na tej wyższej częstotliwości. Zmiana nie ma końca, ponieważ dusza nie zna granic…()

Forma warsztatu: Wprowadzenie Aktywacja serca Pokaz praktyki Przerwa Praca w parach Dzielenie się Rozdanie dyplomów Zakończenie Przynieś ze sobą notes i długopis , coś do zjedzenia w przerwie, otwarte serce i gotowość na zmiany. W pobliżu są miejsca gdzie można coś zjeść.

O MNIE: nazywam się Ewa Lewandowska , jestem Praktykiem Soul Body Fusion® od 2012 roku a Nauczycielem od 2020. Lubię wykonywać sesję dla siebie i innych bo wtedy czuję, że mam wpływ na ten świat. Nawet jeżeli jest to w małej skali to jak to się mówi kropelka do kropelki i woda się powiększa. I tak jest że światłem i miłością. Moje światło łączy się z Twoim i zaczyna się jasność. Oświetlamy, ocieplamy i zmniejszamy mrok. Wewnątrz i na zewnątrz nas. Jestem też nauczycielem Vedic Art I stopnia od 2022. Bardzo spodobało mi się machanie pędzlem na prawo i lewo, na dół, na bok, na skos. Tak jak ja zadecyduje. Ot tak po prostu . I ile w tym radości można odnaleźć. Na mojej drodze życiowej bardzo duże znaczenie miały ustawienia hellingerowskie. Nauczyłam się tu zaufania mimo niekochania jako DDA.Stanęłam na własnych, chwiejących się trochę nóżkach jak sarenka po porodzie. I teraz doświadczam życia , mam w sobie dużo spokoju, radości i zrozumienia dla drugiego człowieka.

Moje codzienne motto zapożyczone gdzieś od kogoś w tej ziemskiej wędrówce brzmi: „ jakim wkładem mogę być dzisiaj dla Wszechświata? Jakim wkładem Wszechświat dzisiaj może być dla mnie?”

Czekam ma Was kochani. Na Ciebie.

*************************************************************

DATA: 28.01.2024 GODZ: 10-17 MIEJSCE: Dharma Żoliborz Ul. Rydygiera 14/U19 01-793 Warszawa

Warszawa KOSZT: PROMOCJA 400zl (regularna cena 480zl)

Dla powtarzających Praktyków PROMOCJA 100zl (po przesłaniu skanu dyplomu)

ZAPISY: * e-mail: ewa.lew@vp.pl lub messenger

#soulbodyfusion #dusza #warsztaty #wolnosc #milosc #wspolnota #wibracje #kursy #uzdrawianie #relaks #praca #Dharma-Żoliborz

Share This Event

bottom of page