top of page

sob., 10 lut

|

Dharma Żoliborz

Mama i Córka w kręgu

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Mama i Córka w kręgu
Mama i Córka w kręgu

Czas i lokalizacją

10 lut 2024, 16:00 – 18:00

Dharma Żoliborz, Ludwika Rydygiera 14/U19, 01-793 Warszawa, Polska

Szczegóły Wydarzenia

…MAMA Z CÓRKĄ W KRĘGU… Chcesz być czułą przewodniczką dla swojej córki i świadomie wspierać Ją w rozwoju?

Zależy Ci na wspólnych, jakościowych spotkaniach i rozmowach? Ważne jest dla Ciebie budowanie pięknej relacji opartej na zaufaniu i prawdzie? Chcesz pokazać swojej córce jak świadomie kreować bajkowe życie?

Relacja matki z córką to fundament rozwoju każdej kobiety. Od jakości tej relacji bardzo dużo zależy w dorosłym życiu córki, np. kontakty z innymi ludźmi. Przyjrzyj się relacji swojej z matką, czy jest piękna, szczera, pełna miłości i szacunku? Głęboka, zdrowa więź matki i córki potrafi dać moc na całe życie.

Matki i córki, kobiety i dziewczyny, spotkajmy się w kręgu świadomej celebracji życia! Zapraszamy do przestrzeni Dharma Żoliborz (ul. Rydygiera 14/U19), aby doświadczyć wspólnego BYCIA z naszymi córkami. Zapraszamy do intuicyjnego tańca, zabawy i muzykowania na instrumentach.

Zapraszamy do praktyki uważności - mindfulness, medytacji, świadomego oddychania oraz ćwiczeń całego ciała.

Zapraszamy do bajkowego, świadomego życia Zasiądźmy wspólnie w kręgu i poczarujmy:-)

Spotkanie dla mam i córek w wieku około 5-11 lat. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Koszt uczestnictwa to 133 zł (razem mama i córka), kolejna córka to 33 zł. Kolejne córki gratis. UWAGA! Dla Early birds cena 111 zł do 5 stycznia.

Gwarancją miejsca jest wpłata na konto pod linkiem: https://zrzutka.pl/9edzwx Nr kontaktowy do nas : 789350419

Do zobaczenia

Renata i Marta

O NAS:

Marta Turska - jestem kreatorką szczęśliwego życia, zakochaną w swoim mężu żoną, dumną mamą czwórki dzieci: 11-letniego Olka, prawie 9-letniej Tosi, 5-letniego Leosia i 6-miesięcznej Florci. Od wielu lat jestem na ścieżce tantrycznej. Interesuję się szamanizmem, kartami i astrologią. Kocham olejki eteryczne, muzykowanie i pole dance.

Renata Miszewska - nauczycielka jogi dla dzieci, twórczyni kreatywnych warsztatów ruchowych. Jej 10 letnie doświadczenie w praktyce jogi pozwala na przekazywanie wiedzy jak bezpiecznie ćwiczyć i łączyć ruch z oddechem. Renata od lat prowadzi również warsztaty tworzenia biżuterii dla kobiet i dla dzieci podczas których uczestniczki kreują biżuterię marzeń z intencją. Mama 7 letniej joginki i artystki - Lili „Dzieci w największym stopniu rozwijają się poprzez ruch. Pracując z ciałem pracujemy również z psychiką, dzięki czemu jesteśmy bardziej zrównoważeni oraz umiemy radzić sobie ze stresem i trudnymi emocjami. Z kolei umiejętność odpoczywania, w dzisiejszych czasach jest rzadko spotykana ze względu na przebodźcowanie. Nabycie tej umiejętności jest niezbędne do prawidłowego rozwoju każdego dziecka. Podczas zajęć uczymy się również tego.” ~mówi Renata.

Przyjdźcie w wygodnych strojach do ćwiczeń.

Zapisy i pytania tel. 789350419

Do zobaczenia!

Share This Event

bottom of page