top of page

czw., 07 gru

|

Dharma Żoliborz

Moc Energii Kundalini - Sesja Grupowa

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Moc Energii Kundalini - Sesja Grupowa
Moc Energii Kundalini - Sesja Grupowa

Czas i lokalizacją

07 gru 2023, 17:30 – 19:00

Dharma Żoliborz, Ludwika Rydygiera 14/U19, 01-793 Warszawa, Polska

Szczegóły Wydarzenia

Chcesz wziąć udział w sesji, potrzebujesz więcej informacji - napisz do mnie na messenger

Jako Facilitator Kundalini Activation pragnę zaprosić Cię do tej pięknej podróży w głąb siebie. Jest to praca niezwykle inspirująca i jestem wdzięczna, że mogę podzielić się z Tobą moim darem jasnoczucia, jasnowidzenia i uzdrawiania energią kundalini, tworząc przestrzeń dla Twojego najwyższego potencjału.

CO TO JEST AKTYWACJA I TRANSMISJA ENERGII KUNDALINI? Jest to bezpośrednia transmisja ENERGII ŹRÓDŁA, która aktywuje Przebudzenie Energii Kundalini. Ten piękny i mistyczny proces zdejmuje z nas brzemię przeszłości, uwalnia nas od traumatycznych przeżyć, lęków, smutku, bólu. Zmienia zapisy w ciele, ścieżki neurologiczne w mózgu, transformuje na poziomie komórkowym. Nasze serce rozkwita i otwiera się na nowo, mamy już dostęp do naszych wspaniałych zasobów i ogromnego POTENCJAŁU, który jest w każdym z nas. Zmieniają się nasze wibracje - usuwane są te ciężkie, oparte na bólu, winie i smutku, a my zaczynamy wibrować lekko, świetliście i krystalicznie. Nasze życie zmienia się, ponieważ gdy jesteśmy na wysokich wibracjach przyciągamy do swojego życia wszystko to, co najlepsze. Za sprawą wysokich częstotliwości zmieniają się okoliczności życiowe, wchodzimy w dobrostan i dostatek.

WARSZTAT JEST SZCZEGÓLNIE DLA CIEBIE JEŚLI: pragniesz podnieść Swoje wibracje i połączyć się z Pełnią Twojego Potencjału. szukasz metody by UWOLNIĆ ograniczające Cię emocje, stresy, napięcia, blokujące przekonania i blokady energetyczne chcesz świadomie KREOWAĆ SWOJE ŻYCIE z miejsca MOCY chcesz odblokować przepływ energii i czuć się MOCNIEJ, PEWNIEJ i BEZPIECZNIEJ w obecnej trudnej rzeczywistości pragniesz zyskać większą ŚWIADOMOŚĆ swojego CIAŁA i jego potrzeb marzysz o ODPRĘŻENIU i UWOLNIENIU SIĘ OD NAPIĘCIA I STRESU, chcesz CZUĆ SPOKÓJ i RADOŚĆ chcesz pobudzić i POSZERZYĆ swoją ŚWIADOMOŚĆ czujesz gotowość połączenia się ze swoim WYŻSZYM JA i ZROZUMIENIA prawd, które może do tej pory były poza Twoją percepcją

CZYM JEST ENERGIA KUNDALINI: KUNDALINI oznacza siłę życiową, świadomość lub wewnętrzną inteligencję, która ma właściwości uzdrawiające i jest obecna w każdym z nas. Jej zadaniem jest Twoja duchowa transformacja , abyś odkrył i zrealizował przeznaczoną Tobie ścieżkę życiową. Gdy budzi się Kundalini, Twoja intuicja i świadomość wzrasta, budzą się Twoje dary, talenty, stajesz się pełnią tego, kim w rzeczywistości jesteś. Niektórzy odczuwają duży spokój, radość, uczucie błogostanu, niektórzy pozbywają się chorób, stanów depresyjnych, a jeszcze inni odkrywają swoje talenty, zaczynają żyć z pasją. Zdarza się też, że sesja może być "trudna", ponieważ podświadomość uwalnia różne traumy z przeszłości, lęki, więc może pojawić się smutek, płacz. Jednak daje to uzdrowienie i uwolnienie się od tych przeżyć. Każda sesja może dawać różne i unikalne doświadczenia.

NA CZYM POLEGA SESJA AKTYWACJI KUNDALINI: Tego nie da się wytłumaczyć, to trzeba doświadczyć... Facylitator tworzy i utrzymuje przestrzeń energetyczną, inicjując przepływ energii poprzez dotyk i pracę z energią, abyś mógł/a doświadczyć jej na wielu poziomach. Sesji towarzyszy piękna muzyka, która wspiera ten proces i pozwala ucieleśnić się tej energii. Energia płynie do Twojego systemu przez głowę i podróżuje przez wszystkie kanały energetyczne, powodując oczyszczanie z emocjonalnych i energetycznych blokad. Łączy i kalibruje centra energetyczne, aktywując proces przebudzenia Kundalini, co pomaga Ci uzyskać dostęp do wyższych poziomów świadomości. Jest to bardzo naturalny i bardzo bezpieczny proces, wszyscy doświadczają tego procesu w bardzo wyjątkowy i osobisty sposób. Doświadczenie zmienia się i pogłębia wraz z upływem czasu i powtarzalnością. Każdy otrzymuje to, na co jest gotowy. Kluczem jest poddanie się procesowi a Twoją rolą jest odpuszczenie, zrelaksowanie się i zaufanie bez niepotrzebnych oczekiwań. Proces nie wymaga żadnego doświadczenia lub umiejętności. Uczestnicy proszeni są o położenie się i zamknięcie oczu. Facylitator wprowadzi Cię w stan odprężenia, stanu otwartości na energię i chęć poddania się procesowi.

Nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie, tylko chęć poddania się procesowi.

Zaleca się nie jeść 2 godziny przed sesja, dopuszcza się owoce, soki naturalne

Na miejscu jest kilka mat do leżenia i koce do przykrycia, jeśli chcesz mieć swoją matę zabierz ją ze sobą Możesz wziąć ze sobą opaskę na oczy, na miejscu będą do twojej dyspozycji czyste opaski Ubierz się wygodnie, swobodnie, w jasne, pastelowe, jasno szare, białe kolory oraz w miarę ciepło, ponieważ na zajęciach leżymy. Uwaga: jest to aktywacja grupowa.

CO MOZE ZDARZYĆ SIE PODCZAS SESJI: Spontaniczne ruchy ciała, takie jak rozciąganie, pozycje jogi, drżenie, mudry. Wrażenie energii przepływającej przez ciało lub odczuwanie ciepła, zimna, wibracji lub mrowienia. Doświadczenie wizualne, takie jak widzenie światła, kolorów, wzorów, obrazów, a także wizje i podróże astralne. Uwolnienie emocjonalne, uwolnienie blokad, stłumionych emocji, uczuć, wyrażanie emocji tj strach, złość, lęk, poczucie winy i jednocześnie, swobodnie wyrażane przez śmiech, płacz lub krzyk. uwalnianie na poziomie psychicznym z traum, depresji Uwolnienie na poziomie ciała z napięć i blokad w ciele wywołanych np stresami Uwalnianie na poziomie energetycznym z blokad i przepływów energetycznych Połączenie z boskością, uczucie wielkiego stanu szczęścia i radości.

Cena: 250 zł - jedna sesja KARNET: 2 zajęcia w miesiącu 450 zł 3 zajęcia w miesiącu 650 zł 4 zajęcia w miesiącu 800 zł

Zabierz koleżankę/kolegę i płać mniej, pakiet 2 osoby 450 zł

Wpłata minimum 50 zł zaliczki, ze względu na ograniczoną liczbę osób wymagana jest wcześniejsza rezerwacja miejsca i wpłata zaliczki: Link do Paypal: https://paypal.me/aktywacjakap?locale.x=pl_PL nie masz PayPal, chcesz zapłacić inaczej, napisz do mnie

Kiedy: 09.11 (czwartek) o 17.30-19.00 GDZIE: Dharma Żoliborz, ul. Rydygiera 14, lok. U19

KOLEJNE TERMINY 16.11 (czwartek) o 17.30-19.00 23.11 (czwartek) o 17.30-19.00 30.11 (czwartek) o 17.30-19.00 07.12 (czwartek) o 17.30-19.00 14.12 (czwartek) o 17.30-19.00

POLECAM RÓWNIEŻ: sesje indywidualne, cena 450 zł, umów się na termin przez messenger, jeśli planujesz cykl sesji możesz skorzystać z RABATU sesję ONLINE (indywidualnie) TERAZ PROMOCJA - CENA 280 zł, Umów się na termin przez messenger

O MNIE: ANETA KUNDALINI FLOW (Aneta Kaczorowska) FacIlitator for the Activation and Tansmission of Kundalini Energy. Phantom Surgery Healer. Master Trainer and Coach Neuro-Linguistic Programming.Trener Coach uwalniania emocji metodą Hawkinsa.

Jako Facilitator Energii Kundalini aktywuję i tworzę wir energetyczny, otwieram portal, w którym gromadzi się energia kundalini w coraz większym natężeniu. Kiedy energia w przestrzeni zostanie aktywowana, dostroisz się do jej poziomu, na który jesteś gotowy. To powoduje, że uwalnia się Twoja energia życiowa i docierasz do swojego potężnego potencjału. Podnoszą się Twoje wibracje, uwalniają się ograniczające Cię nawyki, przekonania, uczucia i emocje tj żal, wstyd, ból, winę, smutek, złość, lęk, strach, apatię i inne.

Jako Uzdrowiciel i Nauczyciel Duchowym, Jasnowiedząca i Jasnoczująca prowadzę uzdrawiające sesje w polu energii kwantowej, energii kundalini, operacji fantomowych często łącząc wiele dziedzin na poziomie intuicji, korzystając z mojej wiedzy i darów jakimi zostałam obdarzona. Podczas sesji indywidualnych i grupowych uwalniam traumy, przekonania, trudne stany i emocje tj żal, wstyd, ból, winę, smutek, złość itp dochodząc do źrodła ich powstania i całkowitego uwolnienia a przy tym tworzę od razu nowe ścieżki neurologiczne na poziomie wysokich emocji i wibracji.

W razie pytań proszę o kontakt do Anety Kaczorowskiej, tel +48609807577, mail: a.kaczorowska@me.com lub bezpośrednio na stronie Facebooka

Share This Event

bottom of page