top of page

pt., 08 gru

|

Dharma Żoliborz

Naturalne Dekoracje świąteczne - warsztaty

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Naturalne Dekoracje świąteczne - warsztaty
Naturalne Dekoracje świąteczne - warsztaty

Czas i lokalizacją

08 gru 2023, 18:00 – 19:30

Dharma Żoliborz, Ludwika Rydygiera 14/U19, 01-793 Warszawa, Polska

Szczegóły Wydarzenia

Spotkanie otwarte dla wszystkich. Przyjdźcie z dziećmi, rodzicami lub Solo. Spędzimy wspólnie czas na zabawie florystycznej i przyrodniczej. Będziemy robić stroiki, wianki, dekoracje świąteczne. Bazować będziemy na elementach naturalnych, takich jak gałązki drzew iglastych i roślin zimozielonych, dekorować będziemy bombkami, szyszkami i gotowymi elementami ozdobnymi.

Opowiem o roślinach, narzędziach i metodach na dekoracje świąteczne, odpowiem na Wasze pytania, pokażę tricki i ciekawostki florystyczno/dekoracyjne.

Zapraszam na Wspólne radosne tworzenie, bez względu na talenty i umiejętności dekoratorskie, a tym bardziej na wiek. Po prostu przyjdź i zrób sobie stoik na Święta. Ja dostarczam materiały i narzędzia do pracy.

Miejsce: Dharma Żoliborz, Rydygiera 14, Warszawa Koszt: 100 zł/osobę Czas: 1,5 godz. Terminy: 2 grudnia - sobota – 18:30-20:00 – Stroiki 8 grudnia – piątek – 18:00–19:30 - Wianki Zapisy: m.pyszna@wp.pl w tytule zaznacz czy interesują Cię stroiki czy wianki np. Warsztat Świąteczny - Stroiki , Warsztat Świąteczny – Wianki Ilość miejsc ograniczona , do 10 osób

O mnie Monika Pyszna – edukator przyrody, florystka, architekt krajobrazu, ogrodnik, nauczyciel florystyki, oprócz tego entuzjastka twórczego tworzenia i zaangażowana mama Do zobaczenia

Share This Event

bottom of page