top of page

sob., 20 sty

|

Dharma Żoliborz

Obudź swoją prawdę

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Obudź swoją prawdę
Obudź swoją prawdę

Czas i lokalizacją

20 sty 2024, 10:00

Dharma Żoliborz, Ludwika Rydygiera 14/U19, 01-793 Warszawa, Polska

Szczegóły Wydarzenia

Obudź swoją prawdę i żyj życie spójne z Tobą i Twoimi pragnieniami!

Transformujący warsztat stacjonarny w Warszawie

Pierwszy krok do:

- Połączenia się ze swoim wnętrzem i usłyszenia swojej intuicji, która będzie Twoim kierunkowskazem każdego dnia - Odzyskania przestrzeni na radość, zabawę i zachwyt - Poczucia i uwolnienia zamrożonych emocji, w końcu poczujesz lekkość i spokój - Przyjęcia i zaakceptowania wszystkich swoich kolorów, abyś zawsze stawała po swojej stronie

Warsztat jest podzielony na dwie części. Zaczniemy od pracy z ciałem i oddechem, dzięki temu połączymy się z naszym wnętrzem, następnie przejdziemy do pracy z pamięcią emocjonalną. W drugiej części w bezpiecznej przestrzeni uwolnimy zalegające emocje i otworzymy się na radość i ekspresję. Na koniec połączymy się z naszą intuicją i otworzymy się na pragnienia naszego serca!

O mnie

Mam na imię Natalia. Moją misją jest wspieranie kobiet w świadomym tworzeniu życia, jakiego naprawdę pragną. Prowadzę warsztaty stacjonarne i online oraz sesje indywidualne, podczas których łączę swoje trzy największe pasje: duchowość, psychologię i techniki aktorskie. Podczas studiów w szkole filmowej poznałam siebie na bardzo głębokim poziomie. To wtedy zaczęłam świadomie oddychać, uczyć się na nowo świadomości swojego ciała. Musiałam też zmierzyć się ze swoimi lękami i ograniczeniami, a także zobaczyć co tak naprawdę się pod nimi kryje. Wtedy też w moich życiu pojawiła się duchowość i medytacja, które pomogły mi poradzić sobie z presją i stresem. Teraz, kiedy patrzę na siebie z przeszłości, wiem, że wszystkie trudne momenty były zaproszeniem do zmiany i tworzenia życia na miarę mojego potencjału. Doświadczyłam, że kiedy prawdziwie wybieramy SIEBIE, za rogiem zawsze czeka coś pięknego.

Kiedy: 20 stycznia 2024 Gdzie: Dharma Żoliborz, Warszawa Cena: 400 zł – do 23.12.2023 450 zł – do 07.01.2024 500 zł – od 08.01.2024

*Jeśli zapiszesz się do 23 grudnia, otrzymasz ode mnie sesję integrującą 1:1 (online) do wykorzystania w ciągu miesiąca od warsztatu.

**Zapisz się z bliską Ci kobietą Do 18 grudnia przy rezerwacji 2 miejsc, 350zł/os.

Rezerwację gwarantuje wpłata bezzwrotnego zadatku (200zł)

Szczegóły i zapisy: https://www.nataliakoczkodon.pl/warsztaty-warszawa/

Share This Event

bottom of page