top of page

pon., 18 gru

|

Dharma Żoliborz

Odkrywanie kobiecej mocy - warsztat: Olejki eteryczne dla zdrowia i urody

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Odkrywanie kobiecej mocy - warsztat: Olejki eteryczne dla zdrowia i urody
Odkrywanie kobiecej mocy - warsztat: Olejki eteryczne dla zdrowia i urody

Czas i lokalizacją

18 gru 2023, 18:00 – 19:00

Dharma Żoliborz, Ludwika Rydygiera 14/U19, 01-793 Warszawa, Polska

Szczegóły Wydarzenia

Serdecznie zapraszamy Was na wyjątkowe warsztaty "Odkrywanie Kobiecej Mocy: Warsztat Olejków Eterycznych dla Zdrowia i Urody" To niepowtarzalna okazja do odkrycia magicznych właściwości olejków eterycznych i ich wpływu na Wasze zdrowie, urodę oraz samopoczucie.

Co czeka na Was podczas warsztatów? 1. Olejki a Zdrowie: Dowiedzcie się, jak naturalne olejki eteryczne mogą wspierać Wasze zdrowie fizyczne i emocjonalne. Poznajcie tajemnice aromaterapii, która pomaga w relaksie, redukcji stresu oraz poprawie jakości snu, walce z bólami czy wpływie na nasze hormony. 2. Uroda z Natury: Odkryjcie, jak olejki eteryczne mogą być kluczowym elementem Waszej codziennej rutyny pielęgnacyjnej. Doświadczcie ich regenerującego wpływu na skórę, włosy i paznokcie. 3. Magiczne Właściwości: Dodatkowo w trakcie warsztatów podzielimy się z Wami sekretami afrodyzjakalnych aromatów, które mogą pobudzić zmysły i stworzyć atmosferę pełną intymności.

Dlaczego warto wziąć udział? • Odkrycie Twojej Indywidualnej Ścieżki Zdrowia i Urody • Relaks i Złagodzenie Codziennego Stresu • Magiczna Podróż w Świat Wonnych Afrodyzjaków • Tworzenie Zrównoważonej Praktyki Zdrowego Stylu Życia

Zapewniamy inspirującą atmosferę, profesjonalne prowadzenie warsztatów oraz możliwość dzielenia się doświadczeniami z innymi uczestniczkami.

Chcesz wydłużyć ten wieczór w magicznej kobiecej atmosferze?

Po warsztatach odbędą się zajęcia z kobiecej praktyki Gimnastyki Słowiańskiej. Oto link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/818726946676631?acontext=%7B%22event_action_history%22%3A[%7B%22mechanism%22%3A%22calendar_tab_event%22%2C%22surface%22%3A%22bookmark_calendar%22%7D]%2C%22ref_notif_type%22%3Anull%7D

Koszt każdego z warsztatów to 50 zł. Jeśli zdecydujesz się na całość wtedy inwestycja w siebie to tylko 80 zł

Jak wziąć udział? Liczba miejsc jest ograniczona, więc zachęcamy do szybkiego zgłoszenia się.

Prowadzące:

Aneta Ryfczyńska - Edukatorka olejkowa i autorka książek dla dzieci i dorosłych. Ukończyła Szkołę Trenerów Komunikacji, Kurs Mediacji w oparciu o Porozumienie bez Przemocy w Fundacji NVC oraz Certyfikowany Kurs Mindfulness w Polish Mindfulness Association. Pracuje z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Propaguje wspieranie zdrowia fizycznego i psychicznego za pomocą aromaterapii. Pomaga kobietom w budowaniu własnej ścieżki biznesowej w oparciu o relacje i uważność. W wolnych chwilach spędza czas z rodziną i psem na spacerach w lesie.

Karolina Milik - zielarka, fitoterapeutka, konsultantka Ajurwedy, instruktorka jogi i Gimnastyki słowiańskiej. Pasjonatka biohackingu i orientalistka. W swojej praktyce opiera się na holistycznym podejściu do zdrowia, dążąc do budowania harmonijnego połączenia między ciałem, umysłem i duchem. Po więcej informacji zapraszam na stronę https://karolinamilik.com/pl/

Dołączcie do nas, aby razem odkryć magiczny świat olejków eterycznych i znaleźć równowagę pomiędzy zdrowiem, urodą a harmonią ducha.

Share This Event

bottom of page