top of page

sob., 23 mar

|

Dharma Żoliborz

Powitaj z nami wiosnę!

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Powitaj z nami wiosnę!
Powitaj z nami wiosnę!

Czas i lokalizacją

23 mar 2024, 10:30 – 15:30

Dharma Żoliborz, Ludwika Rydygiera 14/U19, 01-793 Warszawa, Polska

Szczegóły Wydarzenia

Powitaj z nami wiosnę! Wejdź w wysoką energię i poznaj metody, by ją utrzymywać!

Pierwsze promienie słońca i myślisz już o wiośnie? Nie możesz doczekać się, by zrzucić ciężkie ubrania i poczuć się lżej?

A co powiesz na zrzucenie ciężkiej energii czy niewspierających nawyków lub przekonań, by poczuć się lżej w całości i to na znacznie dłużej niż tylko początek wiosny?

Czego możesz spodziewasz się podczas warsztatów?

⁠Zastrzyku wiedzy, jak wykorzystać swój umysł, by Cię wspierał. Poznania metod, które pomogą Ci utrzymać swoją motywację wysoko w zmianie nawyków i przekonań. Poznania narzędzi, które wesprą Cię w Twoich wiosennych zmianach i planach. Wsparcia, by poczuć się tej wiosny pewniejsza siebie, zadowolona ze swoich wyborów i pełna wdzięczności ze zmian, które przed Tobą. Pytań, które skłaniają do zatrzymania i refleksji i spotkania z sobą. Poznania jak wizualizacja może wpłynąć na Twoją perspektywę

Ponadto:

Otrzymasz narzędzia do pracy na co dzień. Zaopiekujesz się swoim ciałem pod okiem doświadczonej instruktorki i trenerki, rozciągniesz i rozluźnisz napięte miejsca w ciele – nauczysz się tak ćwiczyć, bo móc codziennie wspierać swoje ciało, umieć je do energetyzować poprzez ruch.

Brzmi cudownie, prawda? Powitajmy razem tę wiosnę!

Ten warsztat ma za zadanie zadbać o Ciebie w sposób całościowy, mentalnie i fizycznie, wyposażyć Cię w narzędzia, byś umiała podnosić swoją energię i zamieniać myśli/stany/rzeczy niewspierające - w wspierające.

Czas trwania: 5 godzin

Ilość uczestniczek: do 15 (decyduje kolejność zapisów)

Miejsce: Warszawa: Dharma - Zoliborz

Godziny: 10:30 – 15:30

Inwestycja: 280zł

Zapisy odbywają się przez formularz: https://docs.google.com/.../1FAIpQLSeSasIiNnxWID.../viewform

Prowadzące:

Sylwia Raczyńska: Certyfkowany Coach EMCC (European Mentoring & Coaching Council); Mentor (m.in w programie mentoringowym PSZK); Psycholog; przeprowadza indywidualane i grupowe superwizje dla coachów. Pracuje z klientami indywidualnymi, specjalizujac się w tematyce poczucia własnej wartości, autentyczności i odwagi. Łączy pracę w obszarze rozwoju kompetencji zawodowych i doskonalenia umiejętności ze wspieraniem innowacyjności i pobudzaniem kreatywności. Chętnie podejmuje się pracy z osobami, które chcą zmienić swoją drogę zawodową, pogłębić świadomość siebie i swoich talentów, zbudować własną markę, lepiej zarządzać czasem i własną energią.

Sylwia Szarek: Counselor (Szkoła Psychoterapii w Nurcie Gestalt), Coach (Business Coaching Diploma), w rozwoju osobistym od 16 lat. Od 25 lat pracuje z ludźmi, najpierw prowadziła zespoły zakupowe i sprzedażowe z korporacjach, a następnie prywatnie wspierała i wspiera głównie kobiety w rozwoju i zmianach. Rozwój i zmiana to stałe w jej życiu, a najważniejszą wartością jest wolność na wszystkich płaszczyznach. Dzielenie się doświadczeniem i wiedzą, towarzyszenie drugiej istocie w drodze do osiągania swoich celów, marzeń, do odkrywania swojego potencjału, to ogromne spełnienie i zaszczyt.

Alena Savchenko: Tańczy od 6 roku życia. Z wykształcenia jest choreografem. Pracuje jako trener od 2013 roku, prowadząc zajęcia stretchingu, body ballet, jogi, pole dance, exotic pole dance, aero stretching, aero dance, joga w chustach. Zajmuje się również praktykami energetycznymi. Ciągle uczy się czegoś nowego, bo świat nie stoi w miejscu: „Stojąca woda w przyrodzie zazwyczaj wydziela nieprzyjemny zapach, człowiek składa się w 78% z wody - jeśli nie ma ruchu, więzadła ciała starzeją się, energia krąży nieprawidłowo.” Motto Aleny to: RUCH TO ŻYCIE

Share This Event

bottom of page