top of page

niedz., 10 gru

|

Dharma Żoliborz

Przedświąteczny koncert relaksacyjny - ceremonia śpiewu i dźwięku

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Przedświąteczny koncert relaksacyjny - ceremonia śpiewu i dźwięku
Przedświąteczny koncert relaksacyjny - ceremonia śpiewu i dźwięku

Czas i lokalizacją

10 gru 2023, 19:00 – 20:30

Dharma Żoliborz, Ludwika Rydygiera 14/U19, 01-793 Warszawa, Polska

Szczegóły Wydarzenia

Zapraszamy na relaksacyjny koncert, idealną ucieczkę od przedświątecznego zgiełku. W tym gorączkowym okresie, odnalezienie chwili dla siebie staje się priorytetem. To doskonała okazja, aby zatrzymać się, odetchnąć i zanurzyć się w spokojnej atmosferze, by zregenerować siły. Przyjdź, pozwól sobie na chwilę refleksji, zrobienia podsumowania minionego roku i planowania nowych celów. Dołącz do nas, aby odkryć harmonię przed nadchodzącymi Świętami.

Wibracje mis śpiewających i terapeutycznych, bębnów i innych instrumentów wpływają na najgłębsze poziomy podświadomości. Uczucia zaczynają podążać w nieprzewidywalnych kierunkach, tworząc kanały dla rzeczy, które mają nadejść. Barwa dźwięków i rytm mogą też wywołać nieoczekiwane wewnętrzne przemiany, uwolnić napięcia, pomóc pozbyć się negatywnej energii, wewnętrznych przeżyć emocjonalnych, pomagają osiągnąć harmonię w życiu. Słuchając muzyki i postrzegając wibracje, będziesz mógł wpływać na swoją własną duchową świadomość. Terapia dźwiękiem sama w sobie pozwala zwolnić tempo. Wykorzystując rytm i częstotliwość dźwięku, możemy przejść ze stanu czuwania (beta) do stanu zrelaksowanej świadomości (alfa). Możemy poczuć zmianę świadomości, która wchodzi w stan między snem a jawą.

Posłuchaj! https://www.youtube.com/watch?v=Lw8msh_1OgQ

https://www.youtube.com/watch?v=fHF7dOpnlgE

Tworzyć muzyczna tkankę będą: - Anielska Harfa kryształowa - Śpiewające misy kryształowe - Rav Vast - Gong Paiste 102cm - Flet indiański podwójny - Flet poprzeczny klasyczny - Dzwonki Saphir - Bęben Gongowy i bębny szamańskie - Bęben oceaniczny - Dzwonki gwiaździste - Dźwięk monochordu i Koto połączony z głosem wywołuję ciarki na plecach. - Jako że głos jest najbardziej uzdrawiającym instrumentem, bardzo dużo śpiewam używając różnych technik podczas koncertów. Jestem magistrem muzyki z wieloletnim doświadczeniem, multiinstrumentalistką, certyfikowanym terapeutą dźwiękiem, trenerem głosu, wokalistką.

- Zapisy: 517257021 - Inwestycja 80 zł. Opłata BLIK na numer telefonu, lub na konto Art Of Soul 85 1140 2004 0000 3602 8427 5372 w tytule proszę podać datę koncertu. Opłata na miejscu przy rezerwacji miejsca w piątek i sobotę. Ilość miejsc ograniczona. - Prosimy o zabranie ze sobą karimaty, można także wziąć poduszkę, wodę i koc - lepiej nie jeść z godzinę wcześniej - po koncercie dobrze jest wziąć długi prysznic lub oczyszczającą kąpiel. Zamykamy oczy i lecimy!

Share This Event

bottom of page