top of page

niedz., 21 sty

|

Dharma Żoliborz

PSYCHEDELIC BREATH®

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
PSYCHEDELIC BREATH®
PSYCHEDELIC BREATH®

Czas i lokalizacją

21 sty 2024, 18:30

Dharma Żoliborz, Ludwika Rydygiera 14/U19, 01-793 Warszawa, Polska

Szczegóły Wydarzenia

Zapraszam Cię na niezwykłą podróż do muzyki elektronicznej. Zanurz się w wyjątkowym doświadczeniu oddychania, które pobudzi Twoje zmysły! PSYCHEDELIC BREATH® to 90 minutowe zajęcia oddechowe, które pomogą Ci połączyć się z podświadomością i lepiej poznać siebie. To niesamowite narzędzie do wewnętrznej przemiany, uzdrowienia, uwolnienia blokad i rozwoju Na zajęciach pracujemy z manifestacjami, wizjami przyszłości i marzeniami.

Metoda łączy starożytne techniki oddechowe (Pranayamy), medytację i muzykę elektroniczną, co umożliwia doświadczenie stanu głębokiego relaksu i wejście w odmienne stany świadomości. Skąd nazwa PSYCHEDELIC BREATH®? Słowo psychedelic pochodzi z greckiego i składa się z dwóch członów: psyche – „dusza” i delein – „ujawnić, objawiać”. czyli w wolnym tłumaczeniu „uwalniający umysł”.

Jestem Olga, miłośniczka muzyki elektronicznej i pasjonatka ruchu pod każdą postacią. Jestem tu, aby pomagać ludziom poczuć się lepiej i odkrywać siebie z pomocą świadomego oddechu. PSYCHEDELIC BREATH® pokazało mi jak to jest być obecną „tu i teraz”, nauczyło uwalniania emocji i wsłuchiwania się w siebie.

✶ Cena - 90 zł ✶ Obowiązują zapisy przez email: o.sochanek@gmail.com lub wiadomość prywatną Zapisanie się na listę gwarantuje miejsce.

Jak się przygotować? Ubierz się wygodnie i postaraj się zjeść ostatni posiłek na 1,5h przed sesją. Na sali są maty, kocyki i poduszki do siedzenia.

Przeciwwskazania do sesji: ciąża, choroby układu sercowo-naczyniowego (w tym nadciśnienie tętnicze, przebyty udar), epilepsja, wysokie ciśnienie wewnątrzgałkowe, odwarstwienie siatkówki, zaburzenia lękowe, ataki paniki, psychoza, niedawno przebyty zabieg chirurgiczny lub rana w okolicy twarzy/ klatki piersiowej.

Share This Event

bottom of page