top of page

sob., 27 sty

|

Dharma Żoliborz

Utrzymaj swoją dobrą i wysoką energię przez cały rok - warsztat dla kobiet

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Utrzymaj swoją dobrą i wysoką energię przez cały rok - warsztat dla kobiet
Utrzymaj swoją dobrą i wysoką energię przez cały rok - warsztat dla kobiet

Czas i lokalizacją

27 sty 2024, 11:00

Dharma Żoliborz, Ludwika Rydygiera 14/U19, 01-793 Warszawa, Polska

Szczegóły Wydarzenia

Przyjdź po zastrzyk wspaniałej energii, która utrzyma Cię w doskonałej formie przez cały rok! Jak? Dowiesz się, jak wykorzystać swój umysł, by Cię wspierał. Nauczysz się, co robić, by utrzymać swoją motywację wysoko. Otrzymasz narzędzia, które wesprą Cię w doprowadzeniu swoich postanowień Noworocznych i celów na 2024 do końca.

Jeśli masz wyzwanie z dotrzymywaniem sobie słowa, z wytrwałością, z wyrobieniem nowych nawyków, to my damy Ci wsparcie, by nauczyć się tego, by ten rok stał się dla Ciebie czasem, kiedy poczujesz się zaopiekowana, pewniejsza siebie, zadowolona ze swoich wyborów i pełna wdzięczności ze zmian, które przed Tobą.

Podczas spotkania zadamy Ci trochę pytań, które skłaniają do zatrzymania i refleksji, doprecyzujesz swoje cele/plany, zabierzemy Cię w podróż w przyszłość, otrzymasz narzędzia do pracy na co dzień, pod okiem instruktorki i trenerki rozciągniesz i rozluźnisz napięte miejsca w ciele – nauczysz się tak ćwiczyć, by móc codziennie wspierać swoje ciało.

Wierzymy, że zachęciłyśmy Cię wystarczająco, by spotkać się z nami, a przede wszystkim z sobą i otrzymać mocne wsparcie na cały rok.

Ten warsztat ma za zadanie zadbać o Ciebie w sposób holistyczny, wyposażyć Cię w narzędzia, by realizacja planów stała się możliwa oraz będzie w pełni Twojej mocy, energetycznym wejściem w Nowy Rok.

Czas trwania: 5 godzin

Ilość uczestniczek: do 15

Miejsce: Warszawa (Żoliborz):

Dharma - Żoliborz ul. Rydygiera 14/U19, 01-793 Warszawa

Godziny: 11:00 – 16:00

Inwestycja to 397zł ("Early Birds" do 16 stycznia: 352zł)

Zapisy odbywają się przez formularz: https://forms.gle/MuHY7nPsFL58KGUC7

Prowadzące:

Sylwia Raczyńska: Certyfkowany Coach EMCC (European Mentoring & Coaching Council); Mentor (m.in w programie mentoringowym PSZK); Psycholog; przeprowadza indywidualane i grupowe superwizje dla coachów. Pracuje z klientami indywidualnymi, specjalizujac się w tematyce poczucia własnej wartości, autentyczności i odwagi. Łączy pracę w obszarze rozwoju kompetencji zawodowych i doskonalenia umiejętności ze wspieraniem innowacyjności i pobudzaniem kreatywności. Chętnie podejmuje się pracy z osobami, które chcą zmienić swoją drogę zawodową, pogłębić świadomość siebie i swoich talentów, zbudować własną markę, lepiej zarządzać czasem i własną energią.

Sylwia Szarek: Counselor (Szkoła Psychoterapii w Nurcie Gestalt), Coach (Business Coaching Diploma), w rozwoju osobistym od 15 lat. Od 25 lat pracuje z ludźmi, najpierw prowadziła zespoły zakupowe i sprzedażowe z korporacjach, a następnie prywatnie wspierała i wspiera głównie kobiety w rozwoju i zmianach. Rozwój i zmiana to stałe w jej życiu, a najważniejszą wartością jest wolność na wszystkich płaszczyznach. Dzielenie się doświadczeniem i wiedzą, towarzyszenie drugiej istocie w drodze do osiągania swoich celów, marzeń, do odkrywania swojego potencjału, to ogromne spełnienie i zaszczyt.

Alena Savchenko: Tańczy od 6 roku życia. Z wykształcenia jest choreografem. Pracuje jako trener od 2013 roku, prowadząc zajęcia stretchingu, body ballet, jogi, pole dance, exotic pole dance, aero stretching, aero dance, joga w chustach. Zajmuje się również praktykami energetycznymi. Ciągle uczy się czegoś nowego, bo świat nie stoi w miejscu: „Stojąca woda w przyrodzie zazwyczaj wydziela nieprzyjemny zapach, człowiek składa się w 78% z wody - jeśli nie ma ruchu, więzadła ciała starzeją się, energia krąży nieprawidłowo.” Motto Aleny to: RUCH TO ŻYCIE

Share This Event

bottom of page