top of page

czw., 18 sty

|

Dharma Żoliborz

Yoga Flow z Renatą Miszewską

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Yoga Flow z Renatą Miszewską
Yoga Flow z Renatą Miszewską

Czas i lokalizacją

18 sty 2024, 18:30 – 19:30

Dharma Żoliborz, Ludwika Rydygiera 14/U19, 01-793 Warszawa, Polska

Uczestniczki

Szczegóły Wydarzenia

JAKIE OTRZYMASZ KORZYŚCI ?

1. Dostaniesz dużą dawkę endorfin dzięki wprowadzeniu regularnej aktywności - jest to jedna z najważniejszych rzeczy dla TWOJEGO ZDROWIA fizycznego i psychicznego

2. Nauczysz się oddechu przeponowego dzięki czemu zharmonizujesz działanie wszystkich procesów zachodzących w twoim organizmie - trawienie, spalanie, regeneracja układu nerwowego, lepszy transport płynów w ciele A w efekcie : lepszy sen jasny umysł znacznie lepsze samopoczucie szybsza regeneracja

3. Wzmocnisz mięśnie głębokie i poprawisz postawę ciała Mięśnie posturalne trzymają twoją postawę w ryzach więc budowanie ich siły jest niezbędne w holistycznym dbaniu o kręgosłup i całą postawę. Słabe mięśnie powodują przeciążenia, kontuzje i bóle.

4. Zwiększysz zakresy ruchów i mobilność Wydłużysz mięśnie dzięki czemu odczujesz wygodę w ciele i lekkość oraz grację ruchów. Mięsień krótki i sztywny to mięsień narażony na kontuzje Mobilność, ruchomość mięśni i stawów zapewnia swobodny przepływ wszystkich płynów i tkanek w ciele.

5. Uwolnisz napięcia z ciała i z głowy:) Jedno z drugim jest ściśle powiązane. Zrelaksowane ciało to spokojna głowa. Rytmiczna sekwencja i skupienie na właściwym oddechu sprawią że ciało odpuści napięcia.

SPRAWDŹ TO NA SOBIE, NIE WIERZ MI NA SŁOWO

Czwartki godz. 18:30 Weź ze sobą wygodny strój, maty są na miejscu. Zapisy przez stronę : https://www.dharmanet.pl

Jeśli masz pytania zadzwoń bezpośrednio do instruktorki (do mnie:) tel. 789350419

Do zobaczenia

Share This Event

bottom of page