top of page

śr., 06 gru

|

Dharma Żoliborz

ZjednoczONE - Program Rozwoju Kobiecych Biznesów / spotkanie networkingowo-informacyjne

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
ZjednoczONE - Program Rozwoju Kobiecych Biznesów / spotkanie networkingowo-informacyjne
ZjednoczONE - Program Rozwoju Kobiecych Biznesów / spotkanie networkingowo-informacyjne

Czas i lokalizacją

06 gru 2023, 18:30

Dharma Żoliborz, Ludwika Rydygiera 14/U19, 01-793 Warszawa, Polska

Szczegóły Wydarzenia

Drogie Kobiety Zapraszamy serdecznie do uczestnictwa w wartościowym wydarzeniu, które odbędzie się już 6 grudnia o godzinie 18:30 w Integratorze na Bielanach.

O wydarzeniu: Bielański Integrator Przedsiębiorczych oraz Dharma Żoliborz – Miejsce Mocy Kobiet połączyły siły i razem zapraszają na spotkanie networkingowe dla przedsiębiorczych kobiet, promujące Program Rozwoju Kobiecych Biznesów - ZjednoczONE, który rusza już w styczniu!

O programie, który RUSZA W STYCZNIU 2024: ZjednoczONE to wyjątkowy cykl 12 spotkań (jedno w miesiącu) dedykowanych kobietom, poświęconych tematyce rozwoju firmy, wzmacnianiu marki osobistej, kształtowaniu produktu oraz marketingowi i nowoczesnej sprzedaży. Swoją wiedzą dzielić się będą znane przedsiębiorczynie, ekspertki i inspirujące kobiety świata biznesu.

Warto przyjść i dowiedzieć się jak zaaplikować by wziąć udział w programie, który startuje w styczniu 2024.

Będzie to też doskonała okazja do networkingu, inspiracji i spędzenia jakościowego czasu w gronie przedsiębiorczych kobiet.

Plan wydarzenia:

Sieciowanie - to co kochamy! Nasz kobiecy event otworzymy networkingiem i niezobowiązującymi rozmowami. To świetna okazja do zaprezentowania siebie, poznania innych kobiet i pozyskania jakościowych kontaktów.

Prezentacja programu ZjednoczONE i zasad aplikacji (podczas wydarzenia do dyspozycji uczestniczek będzie Info Point, w którym można będzie zasięgnąć wiedzy na temat projektu i aplikacji)

Inspirujący wywiad z naszą Gościnią Specjalną Aleksandrą Łabędź - przedsiębiorczynią, sportowcem, trenerką, właścicielką marki odzieżowej oraz przestrzeni treningowej, ekspertką i influencerką tematyki zdrowego życia. Ola jest instruktorką BODYART na poziomie Elite, prezenterką i szkoleniowcem. W 2016 roku zdobyła tytuł Mistrzyni Świata Kettlebell Lifting kat. Elite. Jej dewizą, którą kieruje się w pracy i przekazie jest TRAIN HARD, WORK HARD. RECOVER HARDER. Życiowo - Kobieta z ogromnymi celami i marzeniami.

Czas i miejsce wydarzenia: 06.12.2023 godz. 18.30, Bielański Integrator Przedsiębiorczych przy Al. Zjednoczenia 25 Szczegóły: Wydarzenie jest bezpłatne, ilość miejsc znacząco limitowana.

Na wydarzenie obowiązują zapisy na stronie:

https://integratornabielanach.pl/index.php/bookero...

Share This Event

bottom of page