top of page

niedz., 10 mar

|

Dharma Żoliborz

Domowe Miejsce Mocy czyli stwórz przestrzeń na siebie

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Domowe Miejsce Mocy czyli stwórz przestrzeń na siebie
Domowe Miejsce Mocy czyli stwórz przestrzeń na siebie

Czas i lokalizacją

10 mar 2024, 11:00 – 13:50

Dharma Żoliborz, Ludwika Rydygiera 14/U19, 01-793 Warszawa, Polska

Szczegóły Wydarzenia

Zapraszam Cię serdecznie na warsztat, podczas którego odkryjesz, jak Twoja domowa przestrzeń może Cię wspierać w realizacji Twoich marzeń. To warsztat dla kobiet, które chcą za pomocą niewielkich zmian w swoim wnętrzu stworzyć własną przestrzeń, która je odzwierciedla, dodaje energii i inspiruje do sięgania po życie, jakiego chcą.

Czego się dowiesz na warsztacie? Czym jest Domowe Miejsce Mocy i dlaczego jest tak ważne. Odnajdziesz połączenie między tym, jak funkcjonujesz w domu, a twoim sposobem działania w świecie. Zrozumiesz, jak przestrzeń domowa może cię wspierać w realizacji twoich marzeń.

Z czym wyjdziesz z warsztatu? Ze świadomością, na co chcesz zrobić miejsce w Twoim domu i życiu. Klarownością, czego potrzebujesz we wnętrzu i jak to się łączy z innymi obszarami Twojego życia. Pomysłem jak i gdzie stworzyć Miejsce Mocy w twoim domu. Moodboardem, z którym z łatwością zaczniesz realizować swoje Domowe Miejsce Mocy.

Ten warsztat jest dla Ciebie jeśli: Nie możesz sobie znaleźć miejsca w swoim domu, żeby zabrać się do pracy lub odpocząć. Przytłacza cię bałagan lub odwrotnie- pustka i niedokończone zadania Wydaje ci się, że brak Ci czasu/energii/pomysłu/miejsca by stworzyć wnętrze, które będzie ładowało Twoje baterie. Czujesz gotowość, żeby zrobić przestrzeń dla swoje potrzeby. Chcesz stworzyć domowy azyl, który Cię odzwierciedla i inspiruje do sięgania po życie, jakiego pragniesz.

Nazywam się Ewa Woźny Jestem House-Coachem™- certyfikowaną przez duński House Coaching InstituteTM jako jedna z trzech osób w Polsce - holistyczną projektantką wnętrz i architektem z uprawnieniami budowlanymi.

Pomagam tworzyć wnętrza dopasowane do Twoich potrzeb i wyjątkowego momentu w Twoim życiu.

Skupiam się na tym, jak Twój dom wpływa na to, jak się czujesz, jak myślisz i w efekcie na inne obszary Twojego życia.

Moje klientki i klienci to ludzie poszukujący przestrzeni, która nie tylko jest funkcjonalna i piękna, ale również inspiruje i pomaga sięgać po życie, jakiego chcą.

Jestem autorką e-Booka „Dom, który ładuje twoje baterie. Przewodnik” do pobrania tutaj.

https://ewawozny.pl/

Jak działa moja metoda?

Dom to twoje odbicie. To, jak działasz w domu- co robisz, czego nie robisz, twoje zaniechania, twoje przekonania- pokazuje twój sposób funkcjonowania w świecie. Gdy odkryjesz swój supełek do rozwiązania w domu, odkryjesz swój schemat działania w świecie.

Dom to Twoja mapa marzeń 3D Wnętrze zmienione z konkretną intencją jest Twoją przypominajką. Wizualnie oddziałuje na Twoją podświadomość i dzięki temu codziennie wpływa na Twoje drobne decyzje i przybliża Cię do sięgania po życie, jakiego chcesz. Energia podąża za uwagą.

Kiedy to podejście sprawdza się najlepiej? Gdy zmienia się twoja sytuacja rodzinna lub zawodowa np. pojawiają się dzieci lub właśnie opuściły gniazdo, tworzysz rodzinę na nowo lub rozstajesz się z partnerem. Potrzebujesz wówczas, żeby twój dom dopasował się do tej nowej sytuacji i harmonizował nowe relacje w niej się tworzące.

Może to być też taki moment w twoim życiu, gdy chcesz dopiero tą zmianę do niego zaprosić- osobistą lub zawodową- bo już nie czujesz się u siebie. Gdy się rozwijasz i chcesz, by twoja przestrzeń była inkubatorem tej zmiany w tobie, by cię odzwierciedlała i inspirowała do podążania za życiem, jakiego pragniesz

Co mówią o współpracy ze mną moje klientki i uczestniczki warsztatów?

„Kiedy stworzyłam miejsce dla siebie w moim domu nasze życie stopniowo zmieniło się o 180 stopni - praca, związek, dbanie o siebie.”

„Ewa jest czarodziejką, pracująca z delikatnością i niesamowitą uważnością.”

„Najbardziej zainspirowało mnie Twoje podejście do projektowania przestrzeni. Większość architektów wychodzi z pragmatycznego myślenia, co się da upchać w tej przestrzeni. Ty wychodzisz od potrzeb duchowych, emocjonalnych i życiowe. Cudne!”.

Czujesz, że to coś dla Ciebie? Zapraszam Cię serdecznie.

DATA w niedziela 10 marca w godzinach 11:00-14:00

MIEJSCE Dharma Żoliborz, Rydygiera 14/U19 Warszawa

CENA 120zł

ZAPISY

https://ewawozny.pl/warsztat/

Zapisy pod adresem: kontakt@ewawozny.pl Rezerwujesz miejsce na warsztacie wpłacając bezzwrotną zaliczkę w wysokości 70zł. Numer konta podam Ci w mailowej wiadomości zwrotnej

Share This Event

bottom of page